Konečně Bazárek!

Už několik let sním o tom, že se mi zase poštěstí zajít na nějakou výměnnou akci s oblečením a že se toho zase jednou zbavím v trochu větším množství. Bohužel mi to moc nejde dohromady s cestováním, protože když už se ke mně něco dostane, tak jsem většinou v zahraničí. But not today! 🙂 Letos to snad konečně zmáknu a pokud mi do toho něco nevleze, určitě mě najdete třináctého na Prague Swap/Bazárku na Václaváku. Kdo by měl zájem se tam potkat (nebo předtím, potom, whatever), ozvěte se. Pořád ostatně čekám, co bude s tím nějakým blogerským srazem…

Vinted je fajn, ale už strašně dlouho se mi tam protáčí věci, o které prostě zájem neni, a já už je fakt nemůžu ani vidět 😀 Hlavně proto, že to není jenom o tom, nahrát fotky a už se o to víc nestarat. Co dva týdny musím projít martyriem klikání a přepisování cen, abych se dostala navrch katalogu, a po tak dlouhé době už toho mám prostě vážně pokrk, takže nazdar. Příští týden vytáhnu ze sklepa tu zatrolenou krabici, trochu to proberu a řekla bych, že toho hodně půjde. Hurá. Jen se pořád hecuju k tomu, abych třeba některé ty věci rozstříhala a měla prostě na nějaké to občasné šití či výrobu kostýmů (Junktown se blíží…), jenže to je mi vždycky líto… a většinou to ani nejsou vhodné látky či barvy. Takže jinými slovy nasrat 😀

Ten úklid už zase potřebuju. Psychicky. Ve sklepě mi to samozřejmě nijak zvlášť nepřekáží, ale co s tím, žejo, když to na tom Vintedu zjevně nemá budoucnost. Pročistím si profil a bude. A pak tam možná nahraju nějaké nové nenošené věci, o jejichž prodeji jsem zatím až tak neuvažovala, ale asi bych měla.

Ten můj momentální náboj souvisí i s tím, že jsem si nechala vyrobit nové poličky do skříně a mé snaze to tam opět nějak zreorganizovat a zušlechtit zase brání fakt, že mám těch věcí pořád ještě moc.

A vůbec, nejradši bych pozvala pár lidí do mého pokoje a odneste si ty krámy 😀 Jinak se jich snad nezbavím, schovávaje x věcí pro Příhodu. A nejhorší je, když tyhle věci odnesete někam mimo dohled a pak, když ten Příhoda konečně na to kafe přijde, si na ně nevzpomenete.

PEE